Kosmetika Tian De

 

Zdravý životní styl je ovlivněn vnitřní i vnější výživou.

Velké množství chemických látek dostáváme do těla prostřednictvím kosmetiky.

Tato kosmetika neobsahuje „chemii“, je vyrobena z nejkvalitnějších surovin z oblasti Altaje, Tibetu a Číny podle starých receptur ověřených v léčitelství v souladu s Tradiční čínskou medicínou.

Zpracování probíhá na základě nejnovějších technologií.

Tyto produkty působí do hloubky a aktivují buňky k regeneraci.

Obsahují přírodní účinné látky, jejichž účinky jsou ověřeny v Tradiční čínské medicíně. Vybírají se jen vysoce kvalitní suroviny z ekologicky čistých oblastí Číny a Tibetu. Každý výrobek má v sobě přírodní ingredience z bylin, éterické oleje/ z mandlí, rozmarýnu, ylang ylangu /, unikátní složky živočišného původu / ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, šnečí mucin / a minerály / perly, zlato, stříbro/.

Vzhledem ke kvalitě a ceně nemají tyto výrobky v ČR konkurenci.

Tato kosmetika nabije člověka nádhernou energií a výsledek lze přirovnat k terapii.

 

Mezi mé nejoblíbenější patří Deodorant na bázi přírodního antibakteriálního krystalu  ALUNITU

Přírodní deodorant – Natural Veil

Je to 100 % přírodní krystal sopečného původu, neobsahuje chlorhydrát hliníku, jako ostatní moderní deodoranty ani jiné chemické sloučeniny.

Krystal Alunit je znám v čínské medicíně jako prostředek proti nepříjemným pachům, krystal zastaví drobná krvácení, podporuje hojení, používá se v roztocích na kloktání a při zánětlivých procesech kůže. Při holení zabraňuje podráždění pokožky, výborný je po štípnutí hmyzem.

Má antibakteriální účinky, likviduje bakterie, které způsobují zápach, avšak nepotlačuje pocení, které je nutné pro správnou termoregulaci těla.

Jeho varianta je i v rozprašovači s vůní šalvěje.

Rádi byste věděli o těchto produktech víc?

Chcete si v klidu prolistovat celý katalog?

Napište mi email a já Vám jej pošlu zdarma.

 

Pokud už se nemůžete dočkat a chcete hned nakupovat levněji, tak na tomto odkazu https://tiande.eu/?referral=@@ab053b32021256f59d04f7a47c3d6db9  si můžete vygenerovat své ID v sekci registrace a nakupovat v eshopu https://www.eshop-tiande.cz/ se slevou. Vpravo nahoře si uděláte své přihlášení a pak se Vám ceny "poníží" o Vaši slevu. Bez přihlášení nakupujete bez slevy.

Toto je nejrychlější cesta,  jak nakupovat z pohodlí domova produkty za výhodnější cenu.

V případě jakýchkoliv dotazů mi zavolejte 605181872 nebo pište kempovaromana@seznam.cz