DuoLife - přírodní doplňky stravy

 

Pravidla výroby

Bez konzervačních látek

Při zpracování produktů Duolife nepoužívá tepelnou úpravu, takže produkty neobsahují žádné konzervační látky. Díky tomu si produkty Duolife zachovávají své přirozené biologické vlastnosti a nutriční hodnotu.

Bez GMO

Výrobky Duolife obsahují výlučně přírodní složky pocházející z přírodních ekologicky čistých certifikovaných zdrojů. Společnost Duolife dodržujeme rozhodnutí, že v produktech nepoužívá komponenty, které byly geneticky modifikované nebo pěstované pomocí pesticidů nebo herbicidů.

Skleněné balení

Tekuté produkty jsou baleny ve 100% přírodních skleněných lahvích, kde nedochází k žádné interakci mezi obalem a produktem. Tekuté doplňky stravy jsou uzavřené v různých druzích skla od bílého až po tmavěhnědé. Typ skla byl zvolen tak, aby obal tvořil co nejlepší ochranu produktů proti světlu a vnějším vlivům.

Paskalizace

Paskalizace, kterou ve výrobním procesu používá firma Duolife, je v současnosti jediný způsob zabezpečující sterilní prostředí v produktu bez toho, aby se změnily jeho biologické a nutriční vlastnosti. Tato metoda používá aplikaci vysokého tlaku při nízkých teplotách. Tím se produkt zastabilizuje a je možné ho uchovat delší dobu bez konzervačních látek.

Komplexní směs látek a synergie

Základní suroviny byly zvoleny tak, aby zohlednily zásady synergismu. To co je blízké přírodě, je lépe rozpoznatelné a snáze se vstřebá do našeho organismu. Po staletí člověk konzumoval přírodní pokrmy. To znamená, že naše trávicí ústrojí přírodní složky zná a pokud se dodrží správné dávkování, zharmonizování organismu se brzy dostaví.

Synergie = součinnost dané výživné složky s jiným prvkem nebo vitamínem, který mu pomáhá v maximálním množství se dostat do buněk lidského těla.

https://jansova.myduolife.com/shop.html