Program regenerace

Lidské tělo je dokonalý systém, který má neuvěřitelné schopnosti regenerace. Je schopné si vytvářet nové buňky a tím se neustále obnovovat. Musíme však dopravit živiny do cílových oblastí, tak aby regenerace mohla nastat. Živiny na své cestě do buněk však musí překonat několik překážek.

Cesta začíná správným sestavením vyváženého jídelníčku, abychom tam vůbec nějaké živiny měli.

Dále je důležité potravu pořádně rozkousat a 1 hodinu po jídle nepít, abychom neředili žaludeční šťávy. Potom následuje vstřebávání v tenkém střevě , zpracování živin v játrech a jejich distribuce do cévního systému. V noci pak probíhá transport živin do všech orgánů. Odpad se musí vyloučit během dopoledne, proto každé ráno musíme na lačno vypít velkou sklenici vody, provést vnitřní očistu těla a pitný režim dopoledne navýšit.

Hladové a nemocné buňky nepracují, tak jak mají a v těle vzniká nemoc.

Dnes většina lidí žije na „živinový dluh“

Pokud chceme změnit své stravovací návyky, tělu trvá až půl roku, než „nám uvěří“, že to myslíme vážně a začne se regenerovat a měnit. Nejdéle trvá, než se zpracuje viscerální tuk, který je uložený mezi orgány v břiše. Tělo je moudré a při dodržení několika zásad si samo určuje rychlost odbourávání tohoto tuku. Nezapomínejme, že je to stále „aktivní toxická „ látka a musí se zpracovávat postupně.

Kvalita jídla ovlivňuje kvalitu našich myšlenek, volba jídla ovlivňuje naši tvořivost a výkonnost. Většina z nás jí více, než potřebujeme a jídlo, které přijímáme je nekvalitní a nemá základní živiny (vitamíny, minerály, stopové prvky, vlákninu atd.). Takže jsme na úrovni mikroživin podvyživení.

Pokud se necítíme dobře, tak nic dobře neděláme.

Proto jsem se rozhodla do svých terapií zařadit i práci s fyzickým tělem a jeho výživou, protože nelze oddělit tělo fyzické od duchovního.

Jak pečuješ o své tělo, tak pečuješ o svou mysl.

Největším rizikem současnosti je epidemie obezity a s ní růst civilizačních chorob. Je na každém z nás uvědomit si, zda chceme žít život závislý na cizí pomoci, s řadou léků a omezeným pohybem nebo dáme přednost kvalitnímu životu plnému energie.

Naše zdraví ovlivňuje náš životní styl.