Terapie

Pro všechny své klienty nabízím tyto terapie :

Léčebné techniky Vyššího JÁ (LTVJ)

Je to rychlá metoda, která řeší široké spektrum problémů, uzdravení pak probíhá na úrovni fyzické, mentální, emoční i duchovní. Otevírá cestu k duchovnímu růstu. Terapie se provádí za plného vědomí, výsledky se dostavÍ ve velmi krátké době.

Tato metoda se stále rozvíjí a zdokonaluje na základě poznatků z terapeutické práce.

Kvantová terapie

Kvantová terapie působí dlouho po úvodním sezení. Odstraňuje fyzické i psychické bloky a přináší pocit uvolnění a klidu.

Výborně se kombinuje s metodou LTVJ.

Cesta podle Brandon Bays

Cesta je způsob, jak poznat své skutečné JÁ a objevit svou vnitřní moudrost. Tato metoda odstraňuje negativní vzpomínky uložené v buňkách, vyřešÍ naše problémy a dojde k uzdravení. A zároveň v sobě objevíme schopnost odpouštění mnoha lidem, a tím osvobodíme sami sebe.

Bachova květová terapie

Tyto esence pomáhají lidem zvládnout emocionální problémy a opět nastolit vnitřní rovnováhu. Jsou schopné povznést celou naši osobnost a dovézt nás blíž k duši a ukázat nám naši skutečnou cestu. Bachovy květy řeší mnoho problémů na emocionální úrovni a mám výborné zkušenosti s touto metodou u dětí.

Ho´oponopono

Je stará havajská technika, která promění negativní energii v pozitivní a léčí nejen nás, ale také lidi v našem okolí. Bolest a trápení vyměníme za radost a lásku. Je velmi jednoduchá, protože stačí opakovat 4 věty:

DĚKUJI TI

MILUJI TĚ

PROSÍM, ODPUSŤ MI

OMLOUVÁM SE