Zdravý životní styl

Pokud chceme v životě něco změnit, musíme pracovat na více úrovních. Náš duchovní život úzce souvisí s výživou. Naše emoční i mentální tělo reaguje na každé sousto, které vložíme do úst.

Problémy na fyzické úrovni se chystají dlouho dopředu, než se projeví. Nemoc je vždy tím posledním varováním, že něco děláme špatně a odklonili jsme se od základních přírodních zákonů.

Nabízím tyhle služby:

WELLNESS TEST

Důležitá je stavba našeho těla a ne jeho váha. Tento test Vám ukáže množství tuku a vody v těle, kvalitu Vašich svalů a kostí a věk Vašich buněk. Velmi důležitá je informace o množství útrobního (viscerálního) tuku, který je velmi nebezpečný, je to„ aktivní toxická„ látka, která způsobuje řadu nemocí.

PROGRAM REGENERACE

Naše tělo má velkou schopnost samoléčení. Tato regenerace však probíhá za určitých podmínek. Tělo musíme přesvědčit, že to myslíme vážně a dodáme mu kvalitní vyváženou stravu.

To jsou bílkoviny, sacharidy, zdravé tuky , mikroživiny, vlákninu a hlavně vodu. To vše ve správném poměru.

Změnu životního stylu považuji za zásadní, pokud chceme v životě prožívat RADOST, ŠTĚSTÍ A KLID.

VÝŽIVA A DĚTI

Velkou část své terapeutické práce věnuji dětem a jejich výživa je nedílnou součástí. Stravovací návyky dětí, které se naučí v mládí, je budou provázet celý život. Výživa dnešních dětí je velmi špatná, a proto se snažím rodičům vysvětlit, že je nutná celková změna výživy. Dětské nemoci velmi úzce souvisí s nekvalitní výživou, protože děti konzumují velké množství jednoduchý cukrů.